1. mgr. Leszek Żelazny - obecny dyrygent  jest  mieszkańcem  Pępowa. Muzyk , organista  z zamiłowania i nauczyciel z zawodu. Ciężkiej pracy prowadzenia chóru podjął się  w październiku 2005 r.  Od roku 2013 absolwent Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu na kierunku Dyrygentura Chóralna. Poprzedni dyrygenci:
2.   Od roku 1980 chór prowadziła  przez ponad 20 lat siostra Daria Symonowicz, która była jednocześnie organistką w parafialnym kościele  św. Jadwigi w Pępowie
3.  Ks. Teodor Lerch wielki miłośnik śpiewu chóralnego w kościele. Chór prowadził w latach sześćdziesiątych  ubiegłego stulecia i  na ten czas przypadł   największy rozkwit choru . Za  dyrygentury księdza Lercha Pępowski chór brał udział w licznych imprezach występując na szczeblu gminnym i wojewódzkim.4.  Pierwszy chór przy parafii  w Pępowie  powstał w 1945 roku.  Założycielem był ówczesny proboszcz  ks. Alfons Kasior. W różnych okresach czasu  dyrygentami chóru byli  Florian Cieśliński, Kujat, Tokarski, Stanisław Buchwald, Świątek.
JSN Fidem template designed by JoomlaShine.com